Sizden Gelenler

Ayşenur Hanım'ın güler yüzünden, ilgisinden ve alakasından çok memnunum. Benimle gerçekten çok ilgilendi. 2 hafta da 1,5 kg verdim. Çok güzel takip ediyor danışanlarını birebir ilgileniyor, motive ediyor. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

EMİNE ÖZENEV HANIMI

Çok ilgili, çok anlayışlı, aynı zamanda her yaş gurubuna hitap edebilen bir diyetisyen Ayşenur Hanım. Kızımla birlikte gidiyoruz Ayşenur Hanım'a, hala devam ediyoruz kendisi ile. Verdiği listeler çok güzel, alternatifleri oluyor sürekli. Birkaç değişik liste ile kolaylıkla uygulayabiliyoruz. Herkese tavsiye ederim.

SİNEM TOKAÇMEMUR

Ayşenur Hanım'dan çok memnunum, çok güler yüzlü bir insan. Ne arasam ya da mesaj atsam hemen geri dönüş sağlıyor. Listeleri kişiye özel yazıyor nasıl zayıfladığınızı anlamıyorsunuz bile, tamamen tok oluyorum. Bugün 6. günüm 5 günde 2 kg verdim. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

SİNEM TORAMANEV HANIMI

Ayşenur Hanım'dan çok memnunum. Yaşam standartıma göre diyet listesi veriyor, bu sebeple diyet yaparken hiç halsizlik ve açlık hissetmiyorum. 2 haftada 4 kg verdim, devam ediyorum hala. İletişimi de çok güzel, çok samimi, çok cana yakın danışanlarına karşı. Herkese tavsiye ederim.

YASEMİN ÇAVDARÖĞRETMEN

Sürekli takip ediyor her hafta çağırıyor ama biz yoğun çalıştığımız için 2 hafta da bir gidebiliyoruz. Verdiği diyet listelerini de rahatlıkla uygulayabiliyorum iş hayatıma uygun bir program verdi her hangi bir sıkıntı olduğunca yazıyorum anında cevap veriyor.Ayşenur Hanım'dan çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

HALİL İNCİSATIŞ SORUMLUSU

Tek kelimeyle mükemmel. Güler yüzlülüğü, enerjisi , yönlendirmesi ve herkese özel diyet hazırlaması ara ara verdiği detoks tarifleriyle kesinlikle gitmeniz gereken bir diyetisyen.iyi ki tanımışım. Hiç tereddüt etmeden tanışmanızı öneririm .. sevgiler

İLKNUR İLÇİN İLKER

Ayşenur Hanım güler yüzlü ve her yaşa hitap edebilen işinde uzman ve İlk defa diyet yapmama rağmen bana verdiği pozitif enerjiyle ayda 7 kilo vermemi sağladı. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Aç kalmadan diyet yapabiliyor olmak çok güzel

MURAT AKIRMAKİÇ MİMAR

Kızımızın kilo sorunu nedeniyle gittiğimiz Ayşenur hanımdan çok memnun kaldık.Hiç zorlanmadan ve aç kalmadan 2 haftada dörtbuçuk kilo verdi.Şuana kadar başka diyetisyenlerede başvurmuştuk fakat hiçbir sonuç elde edememiştik.Kızımızda bu azmi görünce doğru adrese geldiğimizi anladım.Herkese tavsiye ederiz.

CEMAL BÜLBÜLİŞ ADAMI

Ayşenur Hanım'a gitmemin nedeni doğum kilolarımdan kurtulmaktı. İnternette bakarken Ayşenur Hanım'a rastladım. Güler yüzü beni o kadar çekti ki hemen aradım, konuştuk. Başladım. 66 kilodan 57ye düştüm ve hala daha başarıyla devam ediyoruz. Güler yüzü, işine düşkünlüğü ve herkesle ayrı ayrı ilgilenmesi, işindeki başarısını ortaya koyuyor ve kendinizi programı başarıyla uygularken ve güzel sonuçları alırken buluyorsunuz :) İlk diyetisyenim Ayşenur Hanım'dı ve son diyetisyenim de O olacak :) Bu işte 1 numara kesinlikle AYŞENUR KESKİN.!!

ÖZGE DURSUNEV HANIMI

Ayşenur hanima Kilo problemim için başvurdum. alaninda bilgili bir diyetisyen. Her zaman yanımda olduğunu hissettiriyor. Her dakika sorularima ve sorunlarima ilgili bir şekilde cevap veriyor. Samimi ve rahat bir iletişim kurabiliyoruz.çok güzel bir şekilde Kilo problemimde ilerleme katettik.herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

CENNET BUKET BİLGİNÖĞRETMEN

Sizi tanığım için çok şanslıyım. İşini cok iyi yapan ve beni bugüne kadar hiç kimsenin zayıflatamadığı kadar zayıflatan ve aynı zamanda çok iyi motive eden süper doktorum, çok ama çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyorum, sevgiler. İşinizde bu kadar iyi olduğunuz için de ayrıca teşekkürler....

GİZEM B.ÖĞRENCİ

Ayşenur hanıma doktor takviminden araştırarak eşim ile birlikte gitmeye karar verdik .Hakkındaki yorumlar çok doğruymuş kendisi çok ilgili ve güler yüzlü ve samimi bir insan bize tüm tahlillerimizi yaptırdı ve ona uygun diyet listeleri hazırladı.1 hafta sonunda eşim ile birlikte 2 şer kilo verdik ve hiç aç kalmadan yaptık. Göbek bölgesinden 5 cm kalça bölgesinden de 3 cm gitmiş.. istediğimiz kiloya düşene kadar devam...Ayşenur hanıma teşekkür ederiz kendisi bu 1 hafta boyunca whatsapp ve telefonla sürekli yanımızda oldu hatta yediğimiz yemeklerin fotolarını istedi :))) Zayıflamak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.....

GÜKHAN AKÇAGAYRİMENKUL DANIŞMANI

31yaşındayım ve hayatımın hiç bir evresinde çocukluk ve genç kızlık dönemimde hiç incecik zayıf bi insan olamadım ???? olabileceğimizde düşünmüyordum taki Ayşenur hanımla tanışana kadar Bana gösterdiği samimiyet ,destek ,öneriler ve güler yüzü sayesinde başardım ve genç kızken olamadığım inceliğe zayıflığa bir anne ilken kavuştum çok teşekkür ediyorum. Ayşenurcuğum hayatın boyunca başarılarının devamını diliyorum seni tanıdığım için çok mutluyum ????

FATMA AKGÜLTEKSTİL

merhabalar. Ayşenur hanımla veremediğim yağ kütlelerim nedeniyle tanıştım. İyikide tanışmışım???? Bana gayet uyulabilecek güzel bir diyet programı verdi ve sadece 1 haftada 2 kg yağ yakmama vesile oldu.kendisi bilgili zarif ve çok güler yüzlü bir hanımefendi. İdeal kiloma ulaşana kadar ayşenur hanımla beraberim inşallah.

FATMA T.EV HANIMI

Merhabalar. Ayşenur hanımla tanışmadan önce aylardır diyet yapmaya çalışıyordum ama olmuyordu. Çok katı diyetler yapmaya çalışıyordum. Ekmeksiz, protein ağırlıklı diyetler. Ama en fazla 1 hafta sürüyordu sonra tatlı krizleri ile son buluyordu. Ayşenur hanımla tanışınca ekmek yiyerek de kilo verileceğini anladım. Ve tatlı krizlerim bitti. 1 ay bile olmadan nerdeyse 5 kilo verdim. Hedefe 2 kilo kaldı. Kendisine minnettarım. Bana verdiği destek için Güler yüzü için çok teşekkür ederim.

FATMA EV HANIMI

Daha önce başaramadığım ve inancımın olmadığı bir evrede 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde istediğim kiloya ulaştım. Ayşegül Hanım ın verdiği koruma diyeti sayesinde toplamda 6 aydır İdeal kilomu korumaktayım. Hem 2 aylık diyet programında hem de koruma kısmında kafamda soru işareti olan her konuda yarımlarını, bilgisini esirgemediği sürekli destek olduğu ve bu sayede sağlıklı Kilo vermemi sağladığı, güler yüzüyle her zaman biz danışanlarının yanında olduğu için teşekkür ediyorum.

OĞUZHAN ÖZBEKMühendis

Daha önceki diyet deneyimimle kilo verememekte birde emziren anne olduğumdan sütün azalmıştı. Ayşenur hanımın yazdığı diyetle hem sütüm arttı hemde kilo vermeye başladım . Daha bir haftadan 1 kilo gitti . İlgisi ,alakasını saymıyorum bile iyiki seninle diyete başladım .

Arzu Gölgesizev hanımı

Doğum sonrası kilolarımla başım dertteyken tanıştım kendisiyle. Beni ilgiyle dinledi ve çok güzel yardımcı oldu. Çok memnun kaldım kendisinden. İlgisi, dinlemesi, yaklaşımını çok beğendim. Yeni kurduğu iş yerinde başarılar diliyorum. Ofisi de çok tatlı ve hijyenik. Mutlaka gidin derim. Bebeğim 9 aylık ve hamile kaldığım kilomun da altına indim. Teşekkürler Ayşenur Hanım..

Hande YILMAZEv Hanımı

Ayşenur Hanım' a çok çok teşekkür ediyorum. Diyet sürecim boyunca her türlü desteği kendisinden aldım.Hedefimize ulaştık. Şimdi ise uzaktan destek ve öneri almaya devam ediyorum.

Sinem TAŞKINÖğretmen